Copyright © TRE® Hungary  All Rights Reserved.

Egyéni 

Alkalom

 
Sat, Mar 14
Maitréja Ház
Nemzetközi TRE® oktató képzés Budapest, Magyarország, 2020
Share
Wed, Feb 12
Aum Jóga Blaha
Erôforràsaim - TRE® 6 alkalmas Sajàt Èlmèny Csoport
Share
Wed, Feb 05
Aum Jóga BLAHA
TRE® Resilience - ORIENTÁCIÓ
Share
Sat, Feb 01
Maitréja Ház
Nyitott Délután - TRE® 2 napos Bevezetô Mûhely - Mònica Tarrès vezetèsèvel
Share
Sat, Feb 01
Maitréja Ház
TRE® 2 napos Bevezetô Mûhely - Mònica Tarrès vezetèsèvel
Share
Wed, Jan 22
Aum Jóga Blaha
TRE® nyitott kiscsoport
Share
Sat, Jan 18
DANU Jóga Központ
TRE® Magvető - Kecskemét
Share
Wed, Jan 08
Aum Jóga Blaha
TRE® nyitott kiscsoport
Share
Fri, Nov 22
Maitréja Ház
TRE® 2 napos Bevezetô Mûhely - Mònica Tarrès vezetèsèvel
Share
Fri, Nov 22
Maitréja Ház
Nyitott Délután - TRE® 2 napos Bevezetô Mûhely - Mònica Tarrès vezetèsèvel
Share
Wed, Nov 06
Aum Jóga Blaha
Erôforràsaim - TRE® 5 alkalmas Sajàt Èlmèny Csoport
Share
Wed, Oct 30
Aum Jóga Blaha
TRE® nyitott kiscsoport
Share
Wed, Oct 16
Aum Jóga Blaha
TRE® Resilience
Share
Wed, Oct 02
Aum Jóga Blaha
TRE® nyitott kiscsoport
Share
Sun, Sep 15
Aum Jóga Blaha
AromaYoga® & TRE® - Legeslegelső közös workshop
Share

A TRE biztonságos és hatékony stressz elengedő techinka a legtöbb ember számára.

 

A TRE gyakorlását nem javasoljuk egy felépülési folyamat kiváltásaként, amennyiben annak klinikai vagy pszichológiai természete van. A szigorú pszichológiai vagy pszichiátriai felügyeletet igénylők, illetve akiknek erőteljesen érzékeny a pszichológiai működésük, a gyakorlatok elvégzése előtt egyeztessenek kezelőorvosukkal, és egy hivatalos TRE Providerrel. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now